Oznake: stikalo fibra industrijske, ethernet stikala sfp, stikalo pcba fibra, stikalo ethernet 9, stikalo ethernet črna, preklopite bi fibra, 8 vmesnik sfp stikalo, prenosni ethernet stikalo, belo stikalo ethernet, sfp.

€59.18
  • Na zalogi
  • b850


prosimo, upoštevajte,:

Gigabit Ethernet Stikalo Serije Vlaken Stikalo

2-Port 10/100/1000M TX &8-Port 1000M FX Gigabit 8G2FE je Optični Ethernet Stikalo, ki je posebej zasnovan za spremljanje omrežja.Ima osem 10/100/1000Mbps porti in dve 1.25 Gbps vlaken vrata.To sprejema Marvell žetonov, da se zagotovi nizko porabo energije in visoko stabilnost.To razširja prenos na daljavo omrežja od 100 m do 120km prek bakrenih kablov.To lahko podaljša prenos na daljavo; obstajajo tudi številne druge prednosti, kot je izolacija varstva, dobro varnost podatkov, ki delajo za stabilnost in enostavno vzdrževanje.Glavne Značilnosti: 1.Podpora preklapljanje med 10/100/1000Base-TX in 1000Base-SX/LX 2.8*1.25 Gbps SFP full-duplex optični vhodi in 2*1000M Ethernet vrata z auto-negotiation funkcija 3.Podpora 1000M hitrosti, MDI/MDIX in half/full-duplex z auto-negotiation funkcija 4.Vsaka vrata, je celoten LED lučka 5.Podpora en način enotnega vlaken,enojna načinu dual vlaknin ,multi-mode dvojno vlaknin in SFP režo 6.Podpora IEEE802.1d, ki Zajema Drevo 7.Podpora visoko zmogljivo delovanje QoS na vsaka vrata, 8.Podpira 5-16V vhodna napetost 9.Podpira IEEE 802.3 x nadzor pretoka in nazaj za nadzor tlaka 10.Ne potrebujejo konfiguracija in bo takoj delovati takoj, ko ga vklopu 11.Nizko porabo energije čip z hladilnega telesa zgrajena v za zagotovitev dolgoletni učinkovito delovanje

Specifikacije

Standardi

IEEE802.3 10Base-T

IEEE802.3u 100Base-TX/FX

IEEE802.3z 1000Base-SX/LX

IEEE802.3x nadzor Pretoka

IEEE802.1p QoS

IEEE802.1d, ki Zajema Drevo

Ethernet Port

Priključek: RJ45

Hitrost prenosa podatkov: 10/100M

Oddaljenost: 100 m

UTP Tip: UTP-5E ali višji ravni

Optični Port

Priključek: SC/FC/ST/SFP režo

Hitrost Prenosa Podatkov: 1.25 Gbps

Optični Valovna dolžina: 850nm/1310nm/1490nm/1550nm

Razdalja: 550m~120km

Učinkovitost

Obdelava Vrsta: shrani in Posreduj

MAC Tabela Velikosti: 8K

Buffer Space: 1Mbit

Jumbo Paketni: 1518 bajtov

Nazaj pasovne širine: 5.6 G

Časovni Zamik: <150µs

Moč

Moč tip: zunanji napajalnik

Vhodna Napetost: AC100V~240V 50/60Hz

Priključek: DC Vtičnice

Delovna Napetost: 5V-16V

Poraba Energije: 2.2 W~3.5 W

Transmissin Razdalja

Twisted Pair: 100 m (CAT5e, CAT6 kabli)

Single-mode: 20Km

MTBF

100, 000 ur

Garancija

1 leto

Okolje

Temperatura Skladiščenja: -40~70℃

Delovna Temperatura: -20~75℃

Relativna Vlažnost: 5-90% ( brez kondenzacije)

Mehanske Strukture

Dimenzija: 215 x 107 x 26 mm

Teža: 0.35 kg

OEM IN ODM

Podporno


  • Valovna dolžina: 1310nm/1550nm
  • Napajanje: DC 5V 2A
  • optični port: 1.25 G 8 Vmesnik SFP SlotTX/RX
  • Vlakna Tipa: Enotni Vlaken En Način
  • Barva izdelka: črna
  • Ethernet Port: 10/100/1000Mbps 2 RJ45 vrata
  • Dimenzija: 200mm*90 mm*26 mm
  • Blagovna Znamka: MEIBAI


Nanzinho 4hp
2020-09-16
5/5
Very good, rapides

Napiši mnenje

Podobni izdelki